علت موفقیت پیکسار و توصیه های برنارد Haux (قسمت اول )

علت موفقیت پیکسار و توصیه های برنارد Haux (قسمت اول )

علت موفقیت پیکسار و توصیه های برنارد Haux (قسمت اول )

پیکسار همواره با ساختن انیمیشن های متنوع و جذاب توانسته توجه مخاطبان خود را از کودک گرفته تا بزرگسال به خود جلب کند. انیماتور های این استودیو چگونه توانسته اند این الهامات را در خود حفظ کنند و همواره نوآور و بی رقیب باشند؟

گاهی اوقات رفتن و غوطه ور شدن در دنیای افرادی که خلاق هستند می تواند تاثیرات و نتایج شگفت آوری در حرفه و زندگی ما داشته باشد.

«برنارد Haux » یک کارگردان تکنیکال کاراکتر است به این معنی که او کار مدل سازی کاراکتر را انجام می دهد و بر روی احساسات درونی آن ها کار می کند. او یک قطعه کوچک از ماشین عظیم پیکسار است، اما قطعه ای که از کار باقی اعضا آگاه است. او در فیلم های مطرحی همچون «بالا»، «شجاع»، «دانشگاه هیولاها» و دیگر فیلم های این کمپانی حضور فعالی داشته است.

او توصیه هایی به افرادی که علاقه مند به کار انیمیشن هستند را دارد که می توان آن ها را در غالب درس هایی فرا گرفت:

قسمت اول :

🔷 پایداری و پشت کار بسیار مهم است

برنارد داستانی از یک دوست بیان می کند. او هر روز طراحی می کرد، برای بیش تر از سه سال، و در آخر به یک طراح بی نظیر مبدل شد. او صحبت انیماتور برجسته «چاک جونز» را که می گفت “شما باید ۱۰۰٫۰۰۰ نقاشی بد بکشید قبل از این که یک طراحی خوب داشته باشید” را سرلوحه کار خود قرار داده بود. برنارد می گوید که شما ممکن است در ابتدای کاری زیاد خوب به نظر نرسید، اما اگر پا فشاری داشته باشید و سر سخت باشید، می توانید در آن کار به طرز شگفت انگیزی خوب شوید.

قسمت دوم: برای مشاهده مطلب اینجا کلیک کنید.
قسمت سوم :برای مشاهده مطلب اینجا کلیک کنید.

منبع: fastcompany